Kibicujemy turystom

Tytuł projektu: "Kibicujemy turystom!"

Całkowita wartość:

Kwota dofinansowania:

Realizacja w ramach:

Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013” w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem realizacji operacji plegających na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnej społeczności.

Daty: Rozpoczęcia: kwiecień 2012
Zakończenia: czerwiec 2013
Opis:

Celem projektu była promocja walorów turystyczno–przyrodniczych obszaru Lokalnej Grupy Rybackiej Zalew Zegrzyński.

W ramach projektu wydane zostały przewodnik i mapa turystyczna, promujące region Jeziora Zegrzyńskiego pt. "Kibicujemy turystom!". Przeprowadzona została również akcja promocyjna z wykorzystaniem billboardów na terenie powiatu legionowskiego, region Jeziora Zegrzyńskiego był reklamowany w telewizji na antenie TVP Warszawa, na portalu społecznościowym Facebook oraz na stronach internetowych samorządów regionu i w portalu turystycznym www.jezioro.zegrzynskie.pl. W internecie prowadzone były konkursy, mające na celu promocję regionu Jeziora Zegrzyńskiego. W 2013 roku wyprodukowany został film promujący region.

Informacje dodatkowe: artykuł z dnia 05.07.2012 r., Powiat po EURO
artykuł z dnia 27.06.2013 r., By dobrze się bawić