piątek 20 kwietnia

Rozpoczynamy 10-te już badanie ankietowe dotyczące satysfakcji klienta zewnętrznego ze sposobu i jakości obsługi.

Od dziś, tj. od 16 października br. przez kolejne 4 tygodnie prowadzimy badanie ankietowe, dotyczące jakości i standardów obsługi klienta zewnętrznego. Ankietowani będą mogli przedstawić swoje opinie na temat funkcjonowania poszczególnych komórek organizacyjnych Starostwa Powiatowego. Wszystkie Państwa uwagi, opinie, komentarze będą podstawą do oceny pracy poszczególnych wydziałów i referatów Starostwa, jak także posłużą do analizy naszych dotychczasowych działań i wytyczania kierunków zmian mających na celu usprawnianie funkcjonowania Starostwa, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Designed by Freepik

Wydawaniem i zbieraniem ankiet zajmują się pracownicy punktu informacyjnego, którzy czekają na Państwa na parterze budynku. Dodatkowe miejsca do wypełnienia ankiet znajdują się w Wydziale Komunikacji i Biurze Paszportowym, mieszczącym się w Urzędzie Miasta Legionowo. Ankiety są anonimowe. Dla przypomnienia informujemy, iż ankieta na stałe obecna jest na naszej stronie internetowej www.powiat-legionowski.pl w zakładce Standardy Obsługi Klienta.

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu i do podzielenia się opiniami na temat sposobu i jakości obsługi w naszym Urzędzie.

Więcej informacji u Rzecznika Praw Klienta – Agnieszka Załuska, pokój 124, I piętro, tel. 22 764 01 24, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.