wtorek 19 czerwca
facebook
A A A odsłuchaj
wersja kontrastowa
migowy
mapa
wersja polska wersja angielska wersja niemiecka wersja rosyjska
logo legionowo herb legionowo bip

TELEADRESY

WYDARZENIA

Luty
PN WT R CZ PT SO ND
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Rozpoczynamy 10-te już badanie ankietowe dotyczące satysfakcji klienta zewnętrznego ze sposobu i jakości obsługi.                                


Od dziś, tj. od 16 października br. przez kolejne 4 tygodnie prowadzimy badanie ankietowe, dotyczące jakości i standardów obsługi klienta zewnętrznego. Ankietowani będą mogli przedstawić swoje opinie na temat funkcjonowania poszczególnych komórek organizacyjnych Starostwa Powiatowego. Wszystkie Państwa uwagi, opinie, komentarze będą podstawą do oceny pracy poszczególnych wydziałów i referatów Starostwa, jak także posłużą do analizy naszych dotychczasowych działań i wytyczania kierunków zmian mających na celu usprawnianie funkcjonowania Starostwa, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
 

                                                                                                                                                                                                                                                                         Designed by Freepik


Wydawaniem i zbieraniem ankiet zajmują się pracownicy punktu informacyjnego, którzy czekają na Państwa na parterze budynku. Dodatkowe miejsca do wypełnienia ankiet znajdują się w Wydziale Komunikacji i Biurze Paszportowym, mieszczącym się w Urzędzie Miasta Legionowo. Ankiety są anonimowe. Dla przypomnienia informujemy, iż ankieta na stałe obecna jest na naszej stronie internetowej www.powiat-legionowski.pl w zakładce Standardy Obsługi Klienta.

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu i do podzielenia się opiniami na temat sposobu i jakości obsługi w naszym Urzędzie.

Więcej informacji u Rzecznika Praw Klienta – Agnieszka Załuska, pokój 124, I piętro, tel. 22 764 01 24, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ankieta