wtorek 19 czerwca
facebook
A A A odsłuchaj
wersja kontrastowa
migowy
mapa
wersja polska wersja angielska wersja niemiecka wersja rosyjska
logo legionowo herb legionowo bip

TELEADRESY

WYDARZENIA

Luty
PN WT R CZ PT SO ND
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Nauczyciele ze szkół zarządzanych przez Powiat Legionowski, Miasto Legionowo oraz  funkcjonariusze i pracownicy Centrum Szkolenia Policji w Legionowie zostali nagrodzeni za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze podczas gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej, którą 12 października br. zorganizowano w legionowskim ratuszu. Wśród wyróżnionych znalazło się 24 pedagogów z placówek prowadzonych przez Powiat Legionowski.      


Już po raz 8. wspólne obchody Dnia Edukacji Narodowej wspólnie zorganizowali Powiat Legionowski, Miasto Legionowo i CSP w Legionowie. Spotkanie było okazją do uhonorowania pracowników szkół, którzy ze szczególnym zaangażowaniem wypełniają obowiązki zawodowe oraz angażują się w realizację dodatkowych projektów, mających na celu podniesienie poziomu kształcenia. Poza laureatami, wśród gości zaproszonych na uroczystość znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych, oświaty, duchowieństwa oraz kierownictwo CSP. Witając zgromadzonych starosta Robert Wróbel podkreślił rolę nauczycieli nie tylko jako edukatorów, ale także osób mających niekiedy decydujący wpływ na kształtowanie przyszłości swoich uczniów. Wyraził także szacunek i uznanie dla pełnionej przez nich misji.
 

W szkołach zarządzanych przez Powiat Legionowski pracuje 190 nauczycieli. W trakcie uroczystej gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej, z rąk starosty Roberta Wróbla i członka zarządu Michała Kobrzyńskiego wyróżnienia odebrali ci najlepsi


Nagrody z rąk starosty Roberta Wróbla i członka zarządu Michała Kobrzyńskiego odebrało 24 nauczycieli ze szkół prowadzonych przez Powiat, w tym dyrektor Powiatowego Zespołu dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Legionowie Dorota Kurowska, dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku Maria Beata Leszczyńska, dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych Ewa Lewicka oraz dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Legionowie Grażyna Okarska. W ten sposób podziękowano im za trud włożony w pracę, za zaangażowanie w kształcenie kolejnych pokoleń oraz ponadprzeciętne osiągnięcia zawodowe.
Występy wokalno-instrumentalne uczniów oraz finałowy recital Katarzyny Groniec zapewniły oprawę artystyczną uroczystości.