wtorek 19 czerwca

Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie zaprasza do składania ofert na organizację i przeprowadzenie jednodniowych szkoleń i cyklu czterech superwizji indywidualnych i grupowych zajęć w ramach realizacji projektu pt. "Pomóż mi zrozumieć świat - rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie".

Zgłoszenia przyjmowane są na:

- organizację i przeprowadzenie jednodniowego szkolenia pt. „Multimedia w praktyce – jak wykorzystać dostępne technologie w przystępny i łatwy sposób dla uczniów i nauczycieli” dla 25 nauczycieli Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym  oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół  i Placówek Specjalnych w Legionowie” w ramach projektu;

- organizację i przeprowadzenie jednodniowego szkolenia pt. ”PEP-R – profil psychoedukacyjny” dla 25 nauczycieli Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym  oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających  do Powiatowego Zespołu Szkół  i Placówek Specjalnych w Legionowie" w ramach projektu;

- organizację i przeprowadzenie cyklu czterech superwizji indywidualnych i grupowych zajęć edukacyjno-terapeutycznych z terapii behawioralnej w szkole podstawowej I  i II etapu edukacyjnego w ramach projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym  oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół  i Placówek Specjalnych  w Legionowie” w ramach projektu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 listopada 2017 roku do godz. 15.00.

Wymagane dokumenty należy złożyć w zamkniętej kopercie:

- osobiście w Sekretariacie Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie przy ul. Jagiellońska 69 lub,
- za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu do siedziby szkoły) na adres: Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych, ul. Jagiellońska 69, 05-120 Legionowo lub,
- drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem, na którą ofertę skałdane są dokumenty.

Szczegóły:
Sekretariat Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie
www.bippzsps.powiat-legionowski.pl

Dokumentacja dotyczaca ofert na organizację i przeprowadzenie jednodniowego szkolenia pt. „Multimedia w praktyce – jak wykorzystać dostępne technologie w przystępny i łatwy sposób dla uczniów i nauczycieli” dla 25 nauczycieli Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym  oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół  i Placówek Specjalnych w Legionowie” w ramach projektu:
Wykaz przeprowadzonych szkoleń
Umowa

Dokumentacja dotyczaca ofert na organizację i przeprowadzenie jednodniowego szkolenia pt. ”PEP-R – profil psychoedukacyjny” dla 25 nauczycieli Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym  oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół  i Placówek Specjalnych w Legionowie" w ramach projektu:
Wykaz przeprowadzonych szkoleń
Umowa

Dokumentacja dotyczaca ofert na organizację i przeprowadzenie cyklu czterech superwizji indywidualnych i grupowych zajęć edukacyjno-terapeutycznych z terapii behawioralnej w szkole podstawowej I  i II etapu edukacyjnego w ramach projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym  oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół  i Placówek Specjalnych  w Legionowie” w ramach projektu:
Wykaz przeprowadzonych superwizji