piątek 22 czerwca

Znamy już kolejnych laureatów konkursu fotograficznego „Architektura powiatu legionowskiego w obiektywie”.

Zdjęcie „Most w Zegrzu” autorstwa Piotra Błażejczyka zostało fotografią miesiąca w październiku. Wyróżnienie trafiło do Sebastiana Stankiewicza za zdjęcie zapory wodnej w Dębe.

Fot. Piotr Błażejczyk „Most w Zegrzu”

Fot. Sebastian Stankiewicz „Zapora wodna w Dębe”

Konkurs trwa przez cały rok. Zachęcamy do nadsyłania zdjęć budynków, współczesnych i zabytkowych oraz ciekawych wnętrz i konstrukcji znajdujących się na terenie naszego powiatu. Termin nadsyłania prac to ostatni dzień każdego miesiąca. Na laureatów czekają nagrody miesiąca w postaci zestawów upominków promocyjnych o wartości ponad 300 złotych. Autor zdjęcia, które otrzyma tytuł fotografii kwartału otrzyma tablet. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane w kalendarzu wieloplanszowym Powiatu Legionowskiego na 2018 rok. Regulamin konkursu i karta zgłoszenia znajdują się na www.powiat-legionowski.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 22 764 05 95. Organizatorem konkursu jest Powiat Legionowski. Serdecznie zapraszamy do udziału!