piątek 19 stycznia
facebook
A A A odsłuchaj
wersja kontrastowa
migowy
mapa
wersja polska wersja angielska wersja niemiecka wersja rosyjska
logo legionowo herb legionowo bip

TELEADRESY

18 listopada br. odbędzie się konferencja Spinki Biznesu, której celem jest zwiększenie kompetencji biznesowych kobiet i która przeznaczona jest dla pań prowadzących swój biznes lub zamierzających go otworzyć. Przedsięwzięciu patronuje Starosta Legionowski Robert Wróbel.

                           Sto naładowanych pozytywną energią kobiet sukcesu (tych małych i wielkich) na jednej sali. To początek konferencji dla przedsiębiorczych kobiet – SPINKA BIZNESU. Najpierw szkolenie (9 atrakcyjnych merytorycznie paneli), później lunch, inspirujący networking, a na koniec konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. 

Jest to druga edycja wydarzenia, które w zeszłym roku spotkało się z ogromnym zainteresowaniem pań z powiatu legionowskiego i północnych dzielnic Warszawy. W tym roku, organizator – Fundacja BIZOON, zadbała szczególnie o kobiecą atmosferę, zróżnicowany merytorycznie program szkoleniowy i szeroką grupę wystawców, których produkty i usługi będą atrakcyjne szczególnie dla kobiet biznesu. Sukces zeszłorocznej edycji dał jednoznaczny sygnał, że jest zapotrzebowanie na realizację podobnych wydarzeń w Powiecie, a tegoroczna konferencja obejmuje swoim zasięgiem coraz szerszą grupę odbiorców, dla których Legionowo staje się miejscem tworzenia biznesu, a nie tylko sypialnią Warszawy.


Jeżeli uważasz się za kobietę przedsiębiorczą i wiesz, jak ważne w biznesie są: wiedza i relacje, nie możesz ominąć tego wydarzenia. Udział w nim z pewnością zainspiruje Cię do rozwoju. To wyjątkowa możliwość do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy kobietami biznesu. Profesjonalne prelegentki przekażą kompendium wiedzy dotyczące prowadzenia firmy, a moderowana sesja networkingowa poszerzy Twoje relacje biznesowe.

Nie czekaj i zapisz się – ostatnie wolne miejsca! Koszt biletu to tylko 57 zł (27 zł - dla aktywnych honorowych krwiodawców), a cenie: szkolenia, przerwy kawowe, lunch i moc dodatkowych atrakcji (wspaniała atmosfera, stanowiska wystawców, nagrody, gadżety).


Dodatkowe informacje i bilety: http://spinkabiznesu.bizoon.pl