piątek 22 czerwca
facebook
A A A odsłuchaj
wersja kontrastowa
migowy
mapa
wersja polska wersja angielska wersja niemiecka wersja rosyjska
logo legionowo herb legionowo bip

TELEADRESY

WYDARZENIA

Luty
PN WT R CZ PT SO ND
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

16 listopada br. w legionowskiej Poczytalni odbędzie się Forum Gospodarcze, otwierające cykl spotkań tematycznych, skierowanych do przedsiębiorców działających na terenie powiatu legionowskiego.


Organizatorami tego przedsięwzięcia są: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie, Powiat Legionowski oraz Powiatowa Izba Gospodarcza w Legionowie, a partnerami wszystkie gminy z terenu powiatu. Do udziału w wydarzeniu zaproszono ponad 200 lokalnych przedsiębiorców. Uczestnikami spotkania będą również reprezentanci administracji publicznej, samorządów lokalnych, instytucji rynku pracy i pomocy społecznej oraz podmiotów ekonomii społecznej z terenu powiatu legionowskiego i powiatów sąsiednich.


Wśród gości honorowych swoją obecność potwierdzili m.in. Prezes Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, a także Prezesi i Dyrektorzy Biur Powiatowych Izb Gospodarczych z województwa mazowieckiego. To pierwsze tego typu wydarzenie w skali naszego powiatu.

Forum skoncentrowane jest wokół dwóch ważnych obszarów, które mają znaczący wpływ na rozwój biznesu na terenie powiatu, i które zostaną poruszone w dwóch panelach dyskusyjnych:

Panel I - Samorząd gospodarczy
- sytuacja obecna i perspektywa zmian

Panel II - Kierunki rozwoju przedsiębiorczości.
- przykłady współpracy biznesu z samorządem gminnym i powiatowym
- edukacja zawodowa - oczekiwania pracodawców i możliwości szkół
- Społeczna Odpowiedzialność Biznesu – jak małe firmy mogą realizować działania z obszaru CSR.Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane będą do 13 listopada br. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 76 40 305

Serdecznie zapraszamy.