niedziela 18 lutego

Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie zaprasza do składania ofert na zakup i dostawę pomocy do prowadzenia zajęć w ramach realizacji projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie”.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 lutego 2018 r. do godz. 15.00.

Wymagane dokumenty należy złożyć w zamkniętej kopercie:

- osobiście w Sekretariacie Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie przy ul. Jagiellońska 69 lub,
- za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu do siedziby szkoły) na adres: Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych, ul. Jagiellońska 69, 05-120 Legionowo lub,

z dopiskiem: zakup i dostawa pomocy do prowadzenia zajęć w ramach realizacji projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie”.

Formularz oferty
Formularz cenowy