niedziela 18 lutego

Na tradycyjnym balu studniówkowym bawili się uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Legionowie. Teraz odliczają już dni do matury.

konop18

Polonez w wykonaniu blisko stu par uczniów PZSO w Legionowie zachwycił chorografią i wykonaniem

Bal zwyczajowo zainaugurowano polonezem, mistrzowsko zatańczonym przez tegorocznych maturzystów. Za choreografię odpowiadał Mariusz Suwiński, nauczyciel muzyki. Rodzice oraz pedagodzy nie kryli dumy i wzruszenia. Po części oficjalnej przyszedł czas na tańce i zabawę. W studniówce uczestniczyło blisko 170 uczniów wraz z osobami towarzyszącymi, przedstawiciele grona pedagogicznego i rodziców nauczycieli oraz zaproszeni goście. Powiat Legionowski reprezentował członek zarządu Michał Kobrzyński. - Studniówka to wyjątkowe wydarzenie, nieporównywalne z żadnym innym. Młodzi ludzie bawią się ze swoimi koleżankami i kolegami w takiej oprawie, na sto dni przed egzaminem dojrzałości, tylko raz w życiu. Z zachwytem obserwowałam poloneza oraz walca w wykonaniu naszych uczniów. W trakcie występu widziałam dorosłych ludzi, którzy już niedługo swoją dojrzałość potwierdzą ma maturze. Z całego serca życzę im powodzenia zarówno w trakcie egzaminów, jak i w dalszym życiu - podsumowuje Jolanta Magda, dyrektor PZSO w Legionowie.

Wspomnienia studniówkowe na długo pozostaną z uczniami, jednak teraz już najwyższy czas przysiąść do książek. Egzamin dojrzałości zbliża się wielkimi krokami. Już dziś życzymy powodzenia.