piątek 20 kwietnia

W tym roku przypada 20. rocznica ustanowienia powiatów. Z tej okazji zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w dwóch konkursach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Legionowie. Czekają atrakcyjne nagrody.

Projekt fotograficzny „Powiat legionowski 20 lat temu i dziś” to propozycja dla tych, którzy lubią szperać w szufladach ze starymi zdjęciami. Jego celem jest pokazanie, jak na przestrzeni dwudziestu lat zmienił się krajobraz powiatu legionowskiego oraz jego mieszkańcy poprzez zestawienie pary zdjęć - jedno pochodzące z 1998 roku lub późniejsze i drugie z 2018 roku, wykonanych w tym samym miejscu i/lub w tych samych okolicznościach, przedstawiających te same osoby. Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w jubileuszowym katalogu.

konkurs foto wczoraj i dziś ok maly

Karta Zgłoszenia

Oświadczenie

Konkurs literacko-plastyczny Powiat legionowski - to lubię! dla dzieci i dorosłych zostanie przeprowadzony w czterech kategoriach wiekowych. Czekamy na prace literackie (wiersz, opowiadanie, fraszka itp.) oraz plastyczne (rysunek, grafika, praca przestrzenna), za pośrednictwem których mieszkańcy pokażą, jak w ich oczach zmieniał się powiat legionowski na przestrzeni ostatnich 20 lat i dlaczego wybrali go na miejsce do życia.

konkurs plastyczny maly

Karta Zgłoszenia

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel.: 22 764 05 83.
Serdecznie zapraszamy do udziału.