sobota 16 grudnia

Rusza elektroniczna rekrutacja do szkół

Od jutra kandydaci do szkół ponadgimnazjalnych będą mogli zapoznac sie z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych w elektronicznym systemie rekrutacji. Od 8 maja uczniowie będą mogli zakładać swoje konta w systemie.

Z ofertą szkół prowadzonych przez powiat legionowski można zapoznać się bezpośrednio na stronach internetowych szkół jak i w systemie elektornicznym. Od 8 maja br. uczniowie będą mogli zakładać konta w systemie.
Szkoły ponadgimnazjalne powiatu legionowskiego, powiatów około warszawskich jak i Miasta Stołecznego Warszawy biorą udział we wspólnej rekrutacji korzystając z tej samej bazy szkół.

Poniżej przydatne linki:

Nabór dla kandydatów - elektroniczna rejestracja 2017 / 2018

Harmonogram działań gimnazjalisty – kandydata do szkoły ponadgimnazjalnej 2017/2018

Informacja o planie rekrutacji

Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie
Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Legionowie im. Marii Konopnickiej w Legionowie