sobota  25 listopada
  A A A
WERSJA STANDARDOWA  PL  MAPA  PL EN DE RU

TELEADRESY


WYDARZENIA

Listopad
PN WT ŚR CZ PT SO ND
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
 

 

AKTUALNOŚCIpowrót do listy

Wielka loteria w Wieliszewie

Po zeszłorocznym sukcesie Loterii pn. "Rozlicz PIT w Gminie Wieliszew. Wygraj samochód" Urząd Gminy Wieliszew zdecydował o jej kontynuacji w 2017 roku, a to znaczy, że kolejni szczęśliwcy będą mieli okazję zgarnąć wyjątkowe nagrody.     

 

 

Rozliczając PIT za 2016 możesz wskazać Gminę Wieliszew jako miejsce zamieszkania i tym samym wesprzeć budowę dróg, chodników, ścieżek rowerowych, transport publiczny, kulturę, ochronę zdrowia, edukację, żłobki, przedszkola, szkoły, opiekę społeczną, ochronę zabytków, fundusz sołecki, zieleń i rekreację oraz bezpieczeństwo. Dodatkowo możesz wziąć udział w loterii i wygrać cenne nagrody!

W tym roku nagrodą główną będzie samochód Toyota Aygo. Kolejne 4 nagrody jakie będzie można wylosować to: telewizor LG LED 43LH615V, aparat fotograficzny CANON M10 +15-45mm, Voucher na meble oraz Voucher na przelot.

DLA KOGO:
Loteria skierowana jest do wszystkich mieszkańców Gminy Wieliszew, którzy rozliczą deklarację podatkową PIT za 2016 rok w Urzędzie Skarbowym w Legionowie. Zarówno tych, którzy rozliczają się w Gminie Wieliszew od lat oraz tych, którzy zrobią to po raz pierwszy. Aby rozliczyć PIT w Gminie Wieliszew, nie trzeba być tu zameldowanym wystarczy, że mieszka się w Gminie Wieliszew i w swoim zeznaniu podatkowym wpisze się swój adres zamieszkania.

CZAS TRWANIA:
Loteria będzie trwała od 1 lutego i do 8 maja 2017 roku. Losowanie nagród nastąpi w trakcie Święta Gminy Wieliszew, 3 czerwca 2017 roku.

ZGŁOSZENIA i INFORMACJE:
Aby wysłać zgłoszenie udziału w Loterii należy wypełnić kupon zgłoszeniowy na specjalnie przygotowanej stronie internetowej lub wrzucając kupon w formie papierowej do urny loteryjnej zlokalizowanej w Urzędzie Gminy Wieliszew, w Referacie Informacji i Promocji, pok. nr 6 (parter).

Regulamin loterii dostępny na stronie internetowej:
http://rozliczpitwwieliszewie.pl/

 

Partnerzy i sponsorzy:

Gmina Wieliszew

Powiat Legionowski

PPHU Kanownik S.C.

Heron Property Polska

publikuj:

POLECAMY
         Dwumiesięcznik Informator Powiatu Legionowskiego

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
Samorządów w Piłce Nożnej

Piłkarska Liga
Powiatu
Legionowskiego

 

Oficjalny portal turystyczny regionu
Jeziora Zegrzyńskiego

   
Turystyczny Szlak Patriotyczny
Polski Walczącej

 
 

Informator
Powiatu Legionowskiego