czwartek  30 Marca

PN WT ŚR CZ PT SO ND

AKTUALNOŚCIpowrót do listy

Najlepsze zdjęcie miesiąca wybrane

Znamy już pierwszego laureata konkursu fotograficznego „Architektura powiatu legionowskiego w obiektywie”. „Blok Legionowo” autorstwa Aleksandra Małachowskiego zostało zdjęciem miesiąca w lutym.

Konkurs trwać będzie przez cały rok. Zachęcamy do nadsyłania zdjęć budynków, współczesnych i zabytkowych oraz ciekawych wnętrz i konstrukcji znajdujących się na terenie naszego powiatu. Termin nadsyłania prac to ostatni dzień każdego miesiąca. Na laureatów czekają nagrody miesiąca w postaci zestawów upominków promocyjnych o wartości ponad 300 złotych. Autor zdjęcia, które otrzyma tytuł fotografii kwartału otrzyma tablet. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane w kalendarzu wieloplanszowym Powiatu Legionowskiego na 2018 rok. Regulamin konkursu i karta zgłoszenia znajdują się na www.powiat-legionowski.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 22 764 05 95. Organizatorem konkursu jest Powiat Legionowski. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Fot. Aleksander Małachowski, "Blok Legionowo"

publikuj:

Dwumiesięcznik Informator Powiatu Legionowskiego