wtorek  26 września
  A A A
WERSJA STANDARDOWA  PL  MAPA  PL EN DE RU

TELEADRESY


WYDARZENIA

Wrzesień
PN WT ŚR CZ PT SO ND
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
 

 

AKTUALNOŚCIpowrót do listy

Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych 2017

W ostatni czwartek, w sali widowiskowej legionowskiego ratusza występowali laureaci konkursów Małych Form Teatralnych i Muzycznych. Wydarzenie było kolejnym z cyklu VI Przeglądu Twórczości Osób Niepełnosprawnych.                                                


Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych konkursów oraz obszerną galerię zdjęć.

 


 


KONKURS PLASTYCZNY:
Równorzędne nagrody:


1. Michał Chmiel, „Słońce w konarze drzewa”, Warsztat Terapii Zajęciowej im. św. Rity
2. Marta Chłopecka, „Jesienny krajobraz”, Warsztat Terapii Zajęciowej im. św. Rity
3. Julia Tarczyńska, Warsztat Terapii Zajęciowej
4. Gabriela Piwowarska, Warsztat Terapii Zajęciowej
5. Damian Rutkowski, „Małpka”, Fundacja Promień Słońca
6. Łukasz Pszczoła, „Ul” i „Baletnica”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Serocku
7. Karolina Zyśk, „Ptak”
8. Wiktoria Olszewska, „Portret jesieni”, Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych
9. Bartłomiej Burkacki, „Maski”, Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych

Równorzędne wyróżnienia:

1. Paweł Piotrowski, „Wiejski krajobraz”, Warsztat Terapii Zajęciowej im. św. Rity
2. Piotr Fornalczyk, „Zima w mieście”, Warsztat Terapii Zajęciowej im. św. Rity
3. Anna Koźlińska, „Magnolia nocą”, Warsztat Terapii Zajęciowej im. św. Rity
4. Milena Pytel, „Strzelam z łuku”, Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych
5. Kacper Wlazło, „Pejzaż zimowy”, Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych
6. Marta Tworek, „Łąka”, Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych
7. Klaudia Włodarczyk, „Pingwin”, Fundacja Promień Słońca

KONKURS LITERACKI:

I miejsce „Miłość, walka ,życie”  Maria Łysowska
II miejsce - Marek Porzucek „Ola”, ZS1 Legionowo
III miejsce - Tomasz Antos „Spełnione marzenia”, Anna Kosowska „ Marzenia nie do spełnienia”, ZS1 w Legionowie

Wyróżnienia:
Kacper Kosowski „Wyrzutek”, ZS nr 1 w Legionowie
Julia Kurpiewska "Chwila", ZS nr 1 w Legionowie

KONKURS MAŁYCH FORM TEATRALNYCH I MEDIALNYCH:

Kategoria do 16 lat:

I miejsce ex equo Przedszkole PZSiPS i Klub Młodego Aktora PZSiP za „Śpiącą Królewnę"

Kategoria  powyżej 16 lat:
I miejsce dla Kabaretu DDP

Soliści:
I miejsce -Tomasz Idziak-Szkodziński za piosenkę

W kategorii TANIEC nie przyznano nagród tylko trzy równorzędne wyróżnienia.

GRAND PRIX
Wkręceni -„Moralność Pani Dulskiej”

                   
 

publikuj:

POLECAMY
         Dwumiesięcznik Informator Powiatu Legionowskiego

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
Samorządów w Piłce Nożnej

Piłkarska Liga
Powiatu
Legionowskiego

 

Oficjalny portal turystyczny regionu
Jeziora Zegrzyńskiego

   
Turystyczny Szlak Patriotyczny
Polski Walczącej

 
 

Informator
Powiatu Legionowskiego