poniedziałek 23 kwietnia
facebook
A A A odsłuchaj
wersja kontrastowa
migowy
mapa
wersja polska wersja angielska wersja niemiecka wersja rosyjska
logo legionowo herb legionowo bip

TELEADRESY

WYDARZENIA

Luty
PN WT R CZ PT SO ND
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

W ostatni czwartek, w sali widowiskowej legionowskiego ratusza występowali laureaci konkursów Małych Form Teatralnych i Muzycznych. Wydarzenie było kolejnym z cyklu VI Przeglądu Twórczości Osób Niepełnosprawnych.                                                


Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych konkursów oraz obszerną galerię zdjęć.

 


 


KONKURS PLASTYCZNY:
Równorzędne nagrody:


1. Michał Chmiel, „Słońce w konarze drzewa”, Warsztat Terapii Zajęciowej im. św. Rity
2. Marta Chłopecka, „Jesienny krajobraz”, Warsztat Terapii Zajęciowej im. św. Rity
3. Julia Tarczyńska, Warsztat Terapii Zajęciowej
4. Gabriela Piwowarska, Warsztat Terapii Zajęciowej
5. Damian Rutkowski, „Małpka”, Fundacja Promień Słońca
6. Łukasz Pszczoła, „Ul” i „Baletnica”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Serocku
7. Karolina Zyśk, „Ptak”
8. Wiktoria Olszewska, „Portret jesieni”, Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych
9. Bartłomiej Burkacki, „Maski”, Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych

Równorzędne wyróżnienia:

1. Paweł Piotrowski, „Wiejski krajobraz”, Warsztat Terapii Zajęciowej im. św. Rity
2. Piotr Fornalczyk, „Zima w mieście”, Warsztat Terapii Zajęciowej im. św. Rity
3. Anna Koźlińska, „Magnolia nocą”, Warsztat Terapii Zajęciowej im. św. Rity
4. Milena Pytel, „Strzelam z łuku”, Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych
5. Kacper Wlazło, „Pejzaż zimowy”, Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych
6. Marta Tworek, „Łąka”, Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych
7. Klaudia Włodarczyk, „Pingwin”, Fundacja Promień Słońca

KONKURS LITERACKI:

I miejsce „Miłość, walka ,życie”  Maria Łysowska
II miejsce - Marek Porzucek „Ola”, ZS1 Legionowo
III miejsce - Tomasz Antos „Spełnione marzenia”, Anna Kosowska „ Marzenia nie do spełnienia”, ZS1 w Legionowie

Wyróżnienia:
Kacper Kosowski „Wyrzutek”, ZS nr 1 w Legionowie
Julia Kurpiewska "Chwila", ZS nr 1 w Legionowie

KONKURS MAŁYCH FORM TEATRALNYCH I MEDIALNYCH:

Kategoria do 16 lat:

I miejsce ex equo Przedszkole PZSiPS i Klub Młodego Aktora PZSiP za „Śpiącą Królewnę"

Kategoria  powyżej 16 lat:
I miejsce dla Kabaretu DDP

Soliści:
I miejsce -Tomasz Idziak-Szkodziński za piosenkę

W kategorii TANIEC nie przyznano nagród tylko trzy równorzędne wyróżnienia.

GRAND PRIX
Wkręceni -„Moralność Pani Dulskiej”