niedziela 21 stycznia

Po spędzonym na halach sportowych sezonie zimowym Piłkarska Liga Powiatu Legionowskiego wróciła na boiska trawiaste. Pierwszy wiosenny turniej rozegrany został w Jadwisinie.

Gospodarzem pierwszego po zimie wiosennego turnieju Piłkarskiej Ligi Powiatu Legionowskiego było boisko serockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Szkole Podstawowej w Jadwisinie. Zawody rozegrano 9 kwietnia. Wystartowało w nich 27 drużyn jak zwykle podzielonych na 5 grup wiekowych. W sumie zagrało ponad 300 zawodników.
Zapraszamy do kibicowania. Kolejne zawody Piłkarska Liga Powiatu Legionowskiego zagra 6 maja, najprawdopodobniej na boiskach bocznych przy stadionie miejskim w Legionowie.

Wyniki turnieju w Jadwisinie