środa  18 października
  A A A
WERSJA STANDARDOWA  PL  MAPA  PL EN DE RU

TELEADRESY


WYDARZENIA

Październik
PN WT ŚR CZ PT SO ND
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
 

 

AKTUALNOŚCIpowrót do listy

Konkursy ofert na pracę w ramach realizacji projektu

Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie zaprasza do składania ofert na zadania wykonywane w ramach realizacji projektu pt. "Pomóż mi zrozumieć świat - rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie".


Zgłoszenia przyjmowane są na:
- na wynajem pojazdu (autobusu/busa) wraz z kierowcą, na wyjazdy realizowane w ramach projektu;
- na zorganizowanie i przeprowadzenie 38 koncertów muzyczno-edukacyjnych o charakterze terapeutycznym dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu
;
- na przeprowadzenie 38 godzin zajęć na basenie dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) oraz 38 godzin zajęć na basenie dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy IV-VI) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu;
- na przeprowadzenie 152 godzin zajęć z hipoterapii dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu;
- na przeprowadzenie 116 godzin zajęć z dogoterapii  dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu.Zgłoszenia przyjmowane są do 24 sierpnia 2017 roku do godz. 15.00.

Wymagane dokumenty należy złożyć w zamkniętej kopercie:

- osobiście w Sekretariacie Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie przy ul. Jagiellońska 69 lub,
- za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu do siedziby szkoły) na adres: Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych, ul. Jagiellońska 69, 05-120 Legionowo lub,
- drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z dopiskiem, na którą ofertę skałdane są dokumenty.


Szczegóły:
Sekretariat Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie
tel. 22 774 27 63
www.bippzsps.powiat-legionowski.pl

Dokumentacja dotyczaca ofert na wynajem pojazdu (autobusu/busa) wraz z kierowcą, na wyjazdy realizowane w ramach projektu:
Zapytanie ofertowe
Formularz oferty
Umowa

Dokumentacja dotyczaca ofert na zorganizowanie i przeprowadzenie 38 koncertów muzyczno - edukacyjnych o charakterze terapeutycznym dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu:
Zapytanie ofertowe
Formularz oferty
Umowa

Dokumentacja dotyczaca ofert na przeprowadzenie 38 godzin zajęć na basenie  dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) oraz 38 godzin zajęć na basenie dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy IV-VI) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu:
Zapytanie ofertowe
Folmularz oferty
Umowa

Dokumentacja dotyczaca ofert na przeprowadzenie 152 godzin zajęć z hipoterapii dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu:
Zapytanie ofertowe
Formularz oferty
Umowa


Dokumentacja dotyczaca ofert na przeprowadzenie 116 godzin zajęć z dogoterapii  dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu:
Zapytanie ofertowe
Formularz oferty
Umowa

 


 

 

publikuj:

POLECAMY
         Dwumiesięcznik Informator Powiatu Legionowskiego

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
Samorządów w Piłce Nożnej

Piłkarska Liga
Powiatu
Legionowskiego

 

Oficjalny portal turystyczny regionu
Jeziora Zegrzyńskiego

   
Turystyczny Szlak Patriotyczny
Polski Walczącej

 
 

Informator
Powiatu Legionowskiego