piątek 22 czerwca
facebook
A A A odsłuchaj
wersja kontrastowa
migowy
mapa
wersja polska wersja angielska wersja niemiecka wersja rosyjska
logo legionowo herb legionowo bip

TELEADRESY

WYDARZENIA

Luty
PN WT R CZ PT SO ND
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Już wkrótce przedsiębiorcy zakładający własny biznes na terenie powiatu będą mogli uzyskać niezbędną pomoc i fachowe doradztwo. To za sprawą startującego od października Inkubatora Przedsiębiorczości – inicjatywy Fundacji Bizoon, której wsparcia udzielili Powiat Legionowski, miasto Legionowo i Poczytalnia. Projekt oficjalnie zainaugurowano 11 września br. w trakcie śniadania networkingowego.                         


Pomysł na własną działalność gospodarczą to za mało, aby osiągnąć sukces. Schody zaczynają się, gdy trzeba dopełnić urzędowych formalności, wynająć lokal, ustalić strategię promocyjną oraz udźwignąć koszty prowadzenia biznesu, kiedy ten nie zaczął jeszcze na siebie zarabiać. Większość nowopowstałych firm upada w ciągu pierwszych dwóch lat funkcjonowania. Pomóc w takiej sytuacji może nowa inicjatywa Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych Bizoon, której celem będzie zapewnienie profesjonalnego wsparcia lokalnej przedsiębiorczości.
 

Początki w biznesie bywają trudne, a ryzyko porażki jest wysokie. Inkubator Przedsiębiorczości wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom marzącym o własnej firmie. Projekt zainaugurowano na spotkaniu networkingowym dla lokalnych przedsiębiorców


Uczestnicy Inkubatora Przedsiębiorczości będą mogli liczyć na szereg ułatwień oraz fachowe doradztwo. Zwolnienie z niektórych opłat, pomoc przy tworzeniu strony internetowej oraz możliwość korzystania z zaplecza lokalowego w siedzibach Poczytalni i Fundacji Bizoon, to tylko niektóre z korzyści przystąpienia do Inkubatora. Ponadto dzięki tej inicjatywie prowadzenie własnego biznesu stanie się możliwe także dla osób, które do tej pory nie miały takiej możliwości - dla matek na urlopie wychowawczym lub dłużników w trakcie postępowania egzekucyjnego. Inkubator Przedsiębiorczości zapewni poczucie bezpieczeństwa debiutującym przedsiębiorcom i zmniejszy ryzyko porażki. Koszt uczestnictwa to 250 złotych miesięcznie, przy czym w każdej chwili, bez żadnych konsekwencji, można zrezygnować z udziału w projekcie.

Zainteresowanych Inkubatorem Przedsiębiorczości zachęcamy do kontaktu z Fundacją Bizoon pod numerem tel.: 518-243-308.