niedziela  24 września
  A A A
WERSJA STANDARDOWA  PL  MAPA  PL EN DE RU

TELEADRESY


WYDARZENIA

Wrzesień
PN WT ŚR CZ PT SO ND
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
 

 

GALERIA FILMÓW

Konferencja "Liderzy na legionowskim rynku pracy"
autor: Powiat Legionowski - 14 września 2017
Przedsiębiorców aktywnie współpracujących z Powiatowym Urzędem Pracy, którzy przyczyniają się do wzrostu zatrudnienia oraz rozwoju lokalnego rynku pracy wyróżniono w trakcie konferencji pn. „Liderzy na legionowskim rynku pracy”, zorganizowanej 14 września br. w Legionowie. Tytuł Lidera Legionowskiego Rynku Pracy 2017 przyznano dziecięciu firmom z terenu powiatu legionowskiego.

Bieg Zająca
autor: Powiat Legionowski - 9 września 2017
W drugiej edycji Biegu Zająca, który tym razem odbył się 9 września br. w Lasach Chotomowskich, we wszystkich zaplanowanych kategoriach biegowych wzięło udział blisko 150 zawodników. Organizator – wspierająca chorych na stwardnienie rozsiane fundacja Active Life – realizuje swoje hasło przewodnie: „Pomaganie przez bieganie”.

VIII Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw
autor: Powiat Legionowski - 9 września 2017
VIII Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw, organizowany przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński, odbył się w tym roku 9 września w Jabłonnie. Zwycięstwo sołectwa Boża Wola sprawia, że kolejny festiwal również odbędzie się w tej gminie. Natomiast nagroda ufundowana przez Powiat Legionowski powędrowała do sołectwa Cegielnia w gminie Radzymin.

16 - lecie DPS "Kombatant"
autor: Powiat Legionowski - 8 września 2017
Dom Pomocy Społecznej „Kombatant” w Legionowie świętuje w tym roku 16-lecie istnienia. Razem z mieszkańcami i zaproszonymi gośćmi w jubileuszowym spotkaniu uczestniczyły osoby niepełnosprawne, które odwiedziły placówkę w ramach obchodów VI Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego.

Rozpoczęcie roku szkolnego w PZSO im. Marii Konopnickiej w Legionowie
autor: Powiat Legionowski - 4 września 2017
4 września br. starosta legionowski Robert Wróbel spotkał się ze społecznością Powiatowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Legionowie.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
autor: Powiat Legionowski - 4 września 2017
4 września br. rozpoczął się rok szkolny 2017/2018. W uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w Powiatowym Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Marii Konopnickiej w Legionowie udział wziął starosta legionowski Robert Wróbel.

Otwarcie drogi w Białobrzegach
autor: Powiat Legionowski - 3 września 2017
Droga w technologii "bezszwowej", na której asfalt był kładziony jednym ciągiem bez miejsc łączenia oraz separatory ruchu w miejscach, gdzie należało uniemożliwić przekraczanie dozwolonej prędkości i łamanie zakazu wyprzedzania - to niektóre z elementów zakończonej właśnie przebudowy powiatowej arterii łączącej Białobrzegi i Beniaminów w Gmina Nieporęt. 3 września wspólnie z mieszkańcami świętowaliśmy zakończenie modernizacji jej 4,5-kilometrowego odcinka. W niedalekiej przyszłości wzdłuż drogi powstanie dodatkowo ciąg pieszo-jezdny, który wybuduje gmina.

Otwarcie drogi w Woli Kiełpińskiej
autor: Powiat Legionowski - 3 września 2017
3 września br. otwarta została droga z Woli Kiełpińskiej do Skubianki przez Dosin. Podczas Święta Darów Ziemi w Woli Kiełpińskiej inwestycja symbolicznie przekazana została mieszkańcom. Przecięcie biało-czerwonej wstęgi odbyło się nietypowo, bo na scenie gminnych dożynek.

Otwarcie ronda na skrzyżowaniu Al. Legionów i Al. Róż w Legionowie
autor: Powiat Legionowski - 24 sierpnia 2017
Nowe rondo na skrzyżowaniu Al. Legionów i Al. Róż w Legionowie, które jest inwestycją Powiatu Legionowskiego, oddano do użytku wcześniej, niż przewidywał harmonogram. 24 sierpnia br. odbyła się skromna uroczystość otwarcia. Wzięli w niej udział przedstawiciele samorządów,

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej
autor: Powiat Legionowski - 21 sierpnia 2017
21 sierpnia br. w zegrzyńskim Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki odbyły się pierwsze zajęcia w ramach tegorocznej edycji szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Warsztaty finansowane są przez Powiat Legionowski.

Podkategorie


POLECAMY
         Dwumiesięcznik Informator Powiatu Legionowskiego

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
Samorządów w Piłce Nożnej

Piłkarska Liga
Powiatu
Legionowskiego

 

Oficjalny portal turystyczny regionu
Jeziora Zegrzyńskiego

   
Turystyczny Szlak Patriotyczny
Polski Walczącej

 
 

Informator
Powiatu Legionowskiego