niedziela  28 maja
  A A A
WERSJA STANDARDOWA  PL  MAPA  PL EN DE RU

TELEADRESY


WYDARZENIA

Maj
PN WT ŚR CZ PT SO ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
 

 

GALERIA FILMÓW

Dzień kobiet u seniorów
autor: Powiat Legionowski - 8 marca 2017
Dzień Kobiet to nie tylko święto międzynarodowe ale też międzypokoleniowe. Specjalną uroczystość dla pań zorganizowali dziś, we współpracy z Powiatem Legionowskim i Miastem Legionowo, panowie z koła powiatowego Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych. Starosta wraz z prezydentem Legionowa mieli przyjemność osobiście złożyć życzenia miłym Paniom.

Ćwiczenia Kryzys-17
autor: Powiat Legionowski - 7 marca 2017
Przygotowanie na sytuacje kryzysowe to fundament skutecznego działania w chwili, gdy wystąpi zagrożenie. Dlatego samorządy, w tym Powiat Legionowski i Gmina Nieporęt pozostają w stałym kontakcie i współpracują w tym zakresie ze wszystkimi służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo. 7 marca w ramach tej współpracy uczestniczyliśmy w ćwiczeniu reagowania kryzysowego o kryptonimie KRYZYS-17, zorganizowanym przez Wojsko Polskie - 9. batalion dowodzenia w Białobrzegach.

Ławeczka Konopnickiej
autor: Powiat Legionowski - 3 marca 2017
Konkurs na rzeźbę plenerową, przedstawiającą Marię Konopnicką, został rozstrzygnięty. Zapraszamy do obejrzenia relacji z obrad jury. Szersza informacja o konkursie i jego wynikach została opublikowana na stronie powiatu.

Konferencja PAN
autor: Powiat Legionowski - 1 marca 2017
Innowacyjny ośrodek badawczy Polskiej Akademii Nauk zlokalizowany w powiecie legionowskim gościł konferencję, dotyczącą walki z zanieczyszczeniem powietrza (1-03). Zapraszam na relację filmową.

Sprawozdanie z bezpieczeństwa
autor: Powiat Legionowski - 27 lutego 2017
Inwestujemy w bezpieczeństwo. Jak widać po policyjnych statystykach, były to dobrze wydane pieniądze mieszkańców powiatu legionowskiego.

Piłkarski turniej najmłodszych zawodników
autor: Powiat Legionowski - 26 lutego 2017
Kolejna odsłona Powiatowej Ligi Piłkarskiej trwa. Ze względu na porę roku tym razem są to rozgrywki halowe.

1 procent podatku
autor: Powiat Legionowski - 25 lutego 2017
Zbliża się czas rozliczeń podatkowych i jak co roku zachęcamy do przekazywania 1% podatku na rzecz naszych sąsiadów: mieszkańców powiatu legionowski. Osobom potrzebującym wsparcia z 1% podatku udostępniamy możliwość przekazania informacji niezbędnych do wpisania w formularzu PIT na stronie www.powiat-legionowski.pl oraz na łamach informatora Kurier.

Przebudowa ulicy Wojska Polskiego
autor: Powiat Legionowski - 23 lutego 2017
4,5 kilometra nowej bezpiecznej i komfortowej drogi oraz ścieżkę pieszo-rowerową zyskają mieszkańcy Gmina Nieporęt w wyniku wspólnego przedsięwzięcia Powiatu Legionowskiego i Gminy Nieporęt. Trwa przetarg na wykonanie przebudowy.

Centrum Wczesnego Wspomagania
autor: Powiat Legionowski - 21 lutego 2017
W ubiegłym roku oddaliśmy nowe skrzydło Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie, w którym obecnie mieści się przedszkole specjalne. Chcemy kontynuować rozbudowę obiektu, by najmłodsi mieszkańcy powiatu, którzy mają specjalne potrzeby, nie musieli szukać pomocy w wielu rozproszonych miejscach. Naszą odpowiedzią będzie utworzenie Centrum Wczesnego Wspomagania.

Sportowiec 2016 roku
autor: Powiat Legionowski - 17 lutego 2017
Do końca marca trwa kolejna edycja plebiscytu na Sportowca Roku Powiatu Legionowskiego. Do tegorocznej edycji plebiscytu zgłoszono 5 kandydatów.Na stronie powiat-legionowski.pl prezentujemy ich sylwetki i zachęcamy do głosowania na swojego faworyta.

Podkategorie


POLECAMY
         Dwumiesięcznik Informator Powiatu Legionowskiego

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
Samorządów w Piłce Nożnej

Piłkarska Liga
Powiatu
Legionowskiego

 

Oficjalny portal turystyczny regionu
Jeziora Zegrzyńskiego

   
Turystyczny Szlak Patriotyczny
Polski Walczącej

 
 

Informator
Powiatu Legionowskiego