niedziela 24 czerwca

Pytanie: (kategoria: (kategoria))
Mam pytanie dlaczego nie można znaleźć żadnych informacji na temat darmowych porad prawnych dla mieszkańców Podany telefon jest nieaktualny nigdzie nie ma żadnych informacji  kontaktów itp
(Żaneta, 24.01.2017 r.)
Odpowiedź:

Szanowna Pani Żaneto, informacje na temat działania bezpłatnej pomocy prawnej w bieżącym roku zostały zamieszczone w artykule działu aktualności na stronie internetowej Powiatu Legionowskiego. Przekierowanie do tekstu znajdzie Pani na stronie głównej witryny powiat-legionowski.pl na tzw. "sliderze", czyli panelu w centralnej części strony ze zmieniającymi się zdjęciami. Informacja znajduje się pod hasłem "Prawnik za darmo".
W artykule znajdzie Pani informacje o lokalizacji, dniach i godzinach działania punktów bezpłatnych porad. Nie ma tam numerów telefonów, ponieważ punkty te nie są wyposażone w linie telefoniczne - jest to podyktowane komfortem osób korzystających z porad (dzwoniący telefon zakłócałby przebieg porady) oraz faktem, że porady nie są udzielane telefonicznie. Zachęcam do zapoznania się z artykułem i korzystania z tej formy wsparcia prawnego dla mieszkańców.