wtorek 19 czerwca
facebook
A A A odsłuchaj
wersja kontrastowa
migowy
mapa
wersja polska wersja angielska wersja niemiecka wersja rosyjska
logo legionowo herb legionowo bip

TELEADRESY

WYDARZENIA

Luty
PN WT R CZ PT SO ND
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

autor: Powiat Legionowski - 12 czerwca 2018 r.
12 czerwca br. Powiat Legionowski przy Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku otworzył nowe boisko z murawą IV generacji. Inwestycja kosztowała ponad 660 tys. zł. Całość została sfinansowana ze środków budżetu Powiatu Legionowskiego.

autor: Powiat Legionowski - 9 czerwca 2018
Radosna i gorąca atmosfera towarzyszyła wydarzeniom z okazji Święta Gmina Nieporęt, które odbyło się 9 czerwca br.. W wyjątkowym roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości imprezę rozpoczęła wielobarwna parada dzieci ze szkół i przedszkoli gminy Nieporęt i mieszkańców, po której w niebo poszybowały balony w naszych narodowych barwach. Jak zawsze goście nieporęckiego święta mieli do wyboru całą moc atrakcji i chętnie z nich korzystali. Powiat Legionowski jak co roku wspierał to wydarzenie.

autor: Powiat Legionowski - 25 maja 2018 r.
Majową sesję Rady Powiatu w Legionowie zdominowały tematy społeczne. Swoje sprawozdania z działalności przedstawiły dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz dyrektor DPS Kombatant.

autor: Powiat Legionowski - 8 czerwca 2018 r.
Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie zostało nagrodzone znakiem Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej 2018. Wyróżnienie odebrała w imieniu PCIS dyrektor Dorota Wróbel-Górecka podczas Mazowieckich Targów Ekonomii Społecznej, które odbyły się 8 czerwca br. w Warszawie. Podczas tego wydarzenia Starosta Legionowski Robert Wróbel odebrał wyróżnienie dla partnera aktywnie wspierającego podmiot ekonomii społecznej.

autor: Powiat Legionowski - 24 maja 2018 r.
Mam talent ! Wygrywam pracę - pod takim hasłem podsumowany został projekt Miasta Legionowo, realizowany w partnerstwie z Powiatem Legionowskim, a nakierowany na przygotowanie młodzieży do wejścia na rynek pracy i dostosowanie ich kwalifikacji do jego potrzeb.

autor: Powiet Legionwski - 2 czerwca 2018
Impreza z okazji Święta Gminy Wieliszew odbyła się 2 czerwca br. Rozpoczął ją barwny korowód, który zapoczątkował całą moc atrakcji. Jak zawsze było kolorowo i ciekawie.

autor: Powiat Legionowski - 23 maja 2018 r.
Powiat Legionowski rozpoczyna budowę Centrum Wczesnego Wspomagania, w skład którego wejdą Powiatowy Zespół Szkół i Placówek w Legionowie, Przedszkole w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna. 23 maja symbolicznie rozpoczęto roboty wspólnie ze społecznością szkoły i przedszkola specjalnego.

autor: Powiat Legionowski - 2 czerwca 2018 r.
2 czerwca br. odbyły się obchody 100-lecia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Chotomowie.

autor: Powiat Legionowski - 18 maja 2018 r.
W ramach obejmujących teren powiatu legionowskiego Dni Osób Niepełnosprawnych 18 maja br. odbyła się VII Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży. Paraolimpiadę zorganizowała legionowska Arena.

autor: Powiat Legionowski - 26 maja 2018 r.
Powiat Legionowski był obecny na Święcie Patrona Serocka św. Wojciecha. Zaprosiliśmy mieszkańców do naszego stoiska, gdzie zorganizowaliśmy konkurs wiedzy o regionie. Do wygrania były atrakcyjne nagrody oznaczone logo Powiatu Legionowskiego. Swoje stoisko wystawił również Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy na kolejne święta gmin, gdzie również będziemy obecni.

autor: Powiat Legionowski - 13 maja 2018 r.
II Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego w biegach ulicznych oraz VI Bieg Wojciechowy odbyły się w Serocku 13 maja br.