4 kwietnia 2016
Eliza 04.04.16

Pytanie:
Witam Pana, Bardzo proszę o udzielenie informacji, kto w Starostwie wyraził zgodę na postawienie betonowego, pełnego ogrodzenia od strony ulicy, w miejscowości Łajski od południowej stronie ulicy Kolejowej, między ulicami Kościelną a Gen. W. Sikorskiego? Jest to nowa inwestycja, realizowana od zeszłego tygodnia, a z tego co mi wiadomo, wg planu zagospodarowania przestrzennego takie ogrodzenia są nie dozwolone. Dlatego proszę o spowodowanie kontroli tej inwestycji. Przy okazji proszę o informację jakiego rodzaju jest to inwestycja i jaki rodzaj działalności będzie w tym miejscu prowadzony. Nie chcemy mieć w okolicy uciążliwych sąsiadów, a działający w pobliżu do nie dawna skład samochodów, Ars Altman był takim sąsiadem.

Odpowiedź:
Szanowna Pani Elizo,
w odpowiedzi na zadane pytanie dotyczące udzielenia informacji w przedmiocie budowy betonowego, pełnego ogrodzenia w lokalizacji przez Panią wskazanej, uprzejmie informuję, iż po sprawdzeniu rejestrów dotyczących pozwoleń na budowę oraz zgłoszeń robót budowlanych niewymagających pozwolenia nie odnaleziono sprawy dotyczącej budowy przedmiotowego ogrodzenia. Jednocześnie informuję, iż organem właściwym do przeprowadzenia kontroli jest Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Legionowie.