Nowe rozkłady jazdy linii nr 7 i 8
31 grudnia 2020
Nowe rozkłady jazdy linii nr 7 i 8

Od stycznia 2021 roku będą obowiązywały nowe rozkłady jazdy dla bezpłatnej linii komunikacji autobusowej Powiatu Legionowskiego nr 7 i nr 8 relacji Legionowo – Serock i Legionowo – Dębe.

Przejazdy na liniach nr 7 i nr 8 są całkowicie bezpłatne dla wszystkich użytkowników, a sama linia finansowana jest w całości z budżetu Powiatu Legionowskiego.

Dotychczas za organizację przewozów, na podstawie porozumienia o przekazaniu zadania odpowiadała gmina Serock. Od nowego roku usługi świadczone przez operatora linii nadzorować będzie Powiat Legionowski.

Nowe rozkłady jazdy zamieszczone zostaną również w zakładce Dla mieszkańców i Czym dojechać oraz witrynie Miasta i Gminy Serock www.serock.pl w zakładce dotyczącej lokalnej komunikacji autobusowej.

Linia nr 7

relacji Serock – Jadwisin – Borowa Góra – Zegrze – Wieliszew – Starostwo Powiatowe – Centrum Komunikacyjne od strony ul. Szwajcarskiej

kursuje osiemnaście razy w dni robocze i pięć razy w soboty

Linia nr 8