Powiatowe przewozy pasażerskie - zmiany rozkładów od 10 stycznia
5 stycznia 2022
Powiatowe przewozy pasażerskie - zmiany rozkładów od 10 stycznia

Szanowni Państwo, od 3 stycznia bieżącego roku wprowadzono zmiany w rozkładach jazdy w powiatowych przewozach pasażerskich na linach autobusowych 7 P, 8P i 10 P.

Jak wynika z zebranych w przeciągu tych kilku dni opinii, nie wszystkie zmiany trafiły wprost w oczekiwania użytkowników poszczególnych linii.

Najwięcej uwag zebraliśmy w kontekście zmian na linii nr 10 P, dlatego od 10 stycznia przywrócony zostaje rozkład jazdy, który obowiązywał w 2021 roku. Ponadto w rozkładzie linii nr 8 P, również od 10 stycznia dokonano korekty kursu popołudniowego  w kierunku Legionowa, tak aby usprawnić powrót osobom pracującym w miejscowościach znajdujących się na trasie linii.

Pragniemy zapewnić, iż na bieżąco analizujemy potrzeby komunikacyjne naszych mieszkańców, starając się w miarę możliwości dostosowywać rozkłady jazdy do ich oczekiwań.

Rozkłady jazdy, obowiązujące od 10 stycznia znajdują się ponizej:

Linia 7 P

Linia 8 P