Koduj z Gigantami - bezpłatne warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży
25 stycznia 2020, godz. 10:00 - 18:00
Koduj z Gigantami - bezpłatne warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży
Miejsce, ulica: Legionowo, ul. Strużańska 2B

Bezpłatne warsztaty „Koduj z Gigantami” to wydarzenie promujące ideę nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. Ma ono na celu zwiększenie świadomości o programowaniu, zapoznanie z programowaniem i narzędziami programistycznymi, nowymi technologiami, a dla starszych uczniów również zwiększenie świadomości o dalszej ścieżce edukacji i pracy w IT.

Liczba miejsc jest ograniczona! https://www.facebook.com/events/457132868506449/

Zapisy od 2 stycznia!!!
Już 25 stycznia zapraszamy Was na KODUJ Z GIGANTAMI, bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży. Odbędą się one w Legionowie przy ul Strużańskiej 2b (wejście przez Cafe Pasja.) Przycisk Bilet kieruje do bezpłatnej rejestracji.

Dla kogo są przeznaczone?

Dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, które interesują się komputerami i chcą się w tej dziedzinie rozwijać. Warsztaty KODUJ Z GIGANTAMI są organizowane cyklicznie
60 miastach.

Kto organizuje?
Szkoła Giganci Programowania Legionowo, czyli filia ogólnopolskiej szkoły, która prowadzi semestralne kursy, uczące dzieciaki programowania, dając im super umiejętności do przyszłych wyzwań zarówno w szkole jak i w życiu zawodowym.

Każda grupa będzie miała 12 osób, zajęcia będą trwały od 1 do 1,5 godziny, a w programie :
Klasy 1-3 szkoły podstawowej: Scratch, Kodu
Klasy 4-6 szkoły podstawowej: Scratch, App Inventor