Herb Powiatu Legionowskiego. Biały orzeł na niebieskiej tarczy, po bokach figury heraldyczne miecz i pastorał.
27 stycznia 2020, godz. 11:00 - 13:00
XIV Sesja Rady Powiatu w Legionowie
Miejsce, ulica: aula Starostwa Powiatowego w Legionowie, ul. gen. Władysława Sikorskiego 11

Porządek obrad:
1.    Otwarcie obrad.
2.    Informacja o porządku obrad.
3.    Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu w Legionowie.
4.    Sprawozdanie Starosty o pracach Zarządu i informacje Starosty Legionowskiego.
5.    Informacja z działalności Legionowskiego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża.
6.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie nadania imienia Liceum Ogólnokształcącemu w Stanisławowie Pierwszym.
7.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie planu dofinansowania w roku 2020 form doskonalenia zawodowego nauczycieli szkół prowadzonych przez Powiat Legionowski.
8.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających w 2020 roku.
9.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie zmieniającej uchwałę w sprawie zasad przyznawania Nagrody Starosty Legionowskiego dla uzdolnionych uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Legionowski.
10.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie zmian w składzie Komisji Porządku Publicznego.
11.    Zamknięcie posiedzenia.
12.    Przyjęcie protokołu z XIII Sesji Rady Powiatu.
13.    Wolne wnioski i oświadczenia.

Z poważaniem,

Przewodniczący Rady

Leszek Smuniewski

Po zakończeniu Sesji Rady Powiatu w auli Starostwa Powiatowego w Legionowie odbędą się warsztaty  dotyczące aktualizacji Strategii Rozwoju Powiatu Legionowskiego.