Herb Powiatu Legionowskiego. Biały orzeł na niebieskiej tarczy, po bokach figury heraldyczne miecz i pastorał.
26 października 2020, godz. 11:00 - 13:00
XXII Sesja Rady Powiatu w Legionowie
Miejsce, ulica: Obrady odbędą się z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania).

Porządek obrad:
1.    Otwarcie obrad.
2.    Informacja o porządku obrad.
3.    Informacje Przewodniczącego Rady Powiatu w Legionowie.
4.    Sprawozdanie Starosty o pracach Zarządu i informacje Starosty Legionowskiego.
5.    Informacje na temat rozgrywek sportowych realizowanych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sezonie sportowym 2019/2020.
6.    Informacja o wynikach analizy oświadczeń majątkowych.
7.    Oświata w powiecie legionowskim:
- podsumowanie pracy szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez powiat legionowski w roku szkolnym 2019/2020;
- ocena realizacji inwestycji oświatowych;
- informacje o pozyskanych środkach zewnętrznych, w tym funduszy Unii Europejskiej.
8.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie zmieniającej uchwałę Nr 106/XIII/2019 Rady Powiatu w Legionowie z dnia 23 grudnia    2019 r. w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Legionowskiego na rok 2020.
9.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie stanowiska dotyczącego planów podziału Województwa Mazowieckiego na dwa odrębne regiony administracyjne.
10.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie skargi Pana Jana Sołtysa.
11.    Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie zmiany w składzie Komisji Budżetowej.
12.    Przyjęcie protokołu z XXI Sesji Rady Powiatu.
13.    Wolne wnioski i oświadczenia.
14.    Zamknięcie posiedzenia.

Z poważaniem,