2 lipca 2004
Wydobyć się z marazmu

Dwa projekty aktywizacji zawodowej młodzieży będzie realizować Powiatowy Urząd Pracy. Środki zapewnia Unia Europejska.

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie informuje, iż od 01.07.2004 roku do 30.06.2005 roku będzie realizował dwa projekty ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich:
Działanie 1.2 Perspektywy dla młodzieży
Schemat a) Wsparcie młodzieży na rynku pracy
Tytuł – „Wprowadzenie młodzieży na rynek pracy”
Działanie 1.3 Przeciwdziałanie i zwalczanie długotrwałego bezrobocia
Schemat a) Wspieranie osób bezrobotnych w tym długotrwale
Tytuł – „Doskonalenie zawodowe szansą powrotu na rynek pracy”.

Działanie 1.2 zakłada aktywizację bezrobotnej młodzieży poniżej 25 roku życia zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Legionowie.
W ramach działania 1.3 aktywizowane będą osoby długotrwale bezrobotne pozostające w rejestrze Powiatowego Urzędu Pracy w Legionowie łącznie przez okres ponad 12 miesięcy.
W ramach Działania 1.2 i 1.3 osobom bezrobotnym zostaną zaoferowane aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu.
Wszystkie osoby bezrobotne spełniające powyższe kryteria, chętne do wzięcia udziału w projektach proszone są o zgłaszanie się do pokoju 301 lub 314 tutejszego Urzędu, ul. Sikorskiego 11, III piętro.