7 sierpnia 2013
Oferty na rondo otwarte

Oferty na przebudowę skrzyżowania Alei Legionów i ulicy Cynkowej w Legionowie zostały otwarte dziś podczas publicznego posiedzenia Komisji Przetargowej w Starostwie Powiatowym w Legionowie.

Na tym skrzyżowaniu powstanie trójwlotowe rondo

Do przetargu przystąpiła jedna firma. Jest nią Skanska S.A. z Warszawy, która złożyła ofertę opiewającą na 826.503,05 zł. Kolejnym etapem postępowania przetargowego jest badanie oferty pod względem jej zgodności z wymogami specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Wyniki przetargu, tj. czy firma Skanska złożyła ważną ofertę i tym samym, jako jedyny podmiot przystępujący do przetargu, zostanie wykonawcą powiatowej inwestycji, powinny być znane w przyszłym tygodniu.

W przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia postępowania wprowadzenie wykonawcy na budowę nastąpi najpóźniej we wrześniu. Starostwo przewidziało na wykonanie prac niecałe 3 miesiące, przed zimą więc na skrzyżowaniu Alei Legionów z ul. Cynkową powstanie trójwlotowe rondo.