10 lipca 2015
Izabelińska w Nieporęcie za 2,7 mln

W najbliższym czasie rozpoczną się prace przy przebudowie ul. Izabelińskiej w Nieporęcie. Realizowana przez Powiat Legionowski inwestycja będzie kosztowała 2,7 mln zł. Finansowo wesprze ją Gmina Nieporęt.

Nieporęcka ul. Izabelińska wymaga pilnego remontu

Wykonawca wyłoniony w przetargu, firma Drogi i Mosty – Jan Kaczmarczyk, wejdzie na budowę 14 lipca 2015 r. Przebudowa odcinka ok. 1,4 km, od skrzyżowania z ul. Jana Kazimierza do ulicy Małołęckiej obejmie rozbiórkę istniejących chodników i nawierzchni asfaltowej ulicy oraz zjazdów z kostki brukowej, położenie nowej nawierzchni asfaltowej oraz wykonanie nowych chodników i zjazdów do posesji, posianie trawników, wykonanie poziomego i pionowego oznakowania drogowego. Przy przebudowie ul. Izabelińskiej dodatkowo powstanie nowy chodnik od ul. Jana Kazimierza do parkingu kościoła.
Roboty będą prowadzone pod ruchem, więc ulica nie zostanie zamknięta. Lokalnie będą występowały utrudnienia w postaci przewężenia jezdni bądź ruchu wahadłowego. Prosimy o ostrożna jazdę. Za utrudnienia przepraszamy.

Koszt przebudowy ul. Izabelińskiej w Nieporęcie to 2,7 mln. Inwestycje realizuje Powiat Legionowski przy planowanym udziale finansowym Gminy Nieporęt. Prace budowlane będą trwały 12 tygodni. Wszelkie uwagi i opinie odnoszące się do inwestycji można zgłaszać kierownikowi budowy Marcinowi Kaczmarczykowi, tel. 605820874 oraz Wydziałowi Inwestycji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Legionowie, tel (22)7640562.