25 sierpnia 2017
Światła na Suwalnej

Powiat Legionowski rozpoczął budowę sygnalizacji świetlnej na ul. Suwalnej w Legionowie. Prace potrwają około trzech tygodni.

W ramach inwestycji wykonawca, wyłoniony w postępowaniu przetargowym, dokona budowy sygnalizacji świetlnej - ostrzegawczej wraz z oznakowaniem pionowym przy istniejących przejściach dla pieszych na ul. Suwalnej w Legionowie. Sygnalizacja zlokalizowana zostanie w dwóch miejscach - przy skrzyżowaniu z ul. Olszankową, gdzie maksymalna prędkość zostanie ograniczona do 40 km/h oraz pojawi się radar informujący o dozwolonej prędkości, a także przy ul. Suwalnej nr 9b, na wysokości apteki.

Inwestycja, której zakończenie zaplanowano do połowy września znacznie poprawi bezpieczeństwo mieszkańców. Jej całkowity koszt to blisko 78 000 zł. Całość zostanie sfinansowana ze środków Powiatu Legionowskiego.

Prace przy budowie sygnalizacji świetlnej na ul. Suwalnej w Legionowie rozpoczeły się 24 sierpnia br. i potrwają maksymalnie trzy tygodnie