22 listopada 2017
Zapytania ofertowe PZSiPS w Legionowie

Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach zamówień publicznych ogłosił zapytania ofertowe dotyczące: zakupu i dostawy pomocy do prowadzenia zajęć, zakupu i dostawy sprzętu komputerowego, organizacji i przeprowadzenie jednodniowego szkolenia.

Zapytania ofertowe ogłoszone przez Powiatowy Szespół Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie dotyczą następujących zamówień publicznych:

1. Zapytanie ofertowe 16/2017

Zakup i dostawa pomocy do prowadzenia zajęć w ramach realizacji projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełno sprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie”

2. Zapytanie ofertowe 15/2017

Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania, telewizorów i zestawu interaktywnego w ramach realizacji projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie”

3. Zapytanie ofertowe 14/2017

Zapytanie ofertowe na organizację i przeprowadzenie jednodniowego szkolenia pt. ”PEP-R – profil psychoedukacyjny” dla 25 nauczycieli Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie w ramach projektu pt. „Pomóż mi zrozumieć świat – rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie”.