15. Konkurs Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, AK i Szarych Szeregach
6 października 2023
15. Konkurs Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, AK i Szarych Szeregach

Zapraszamy uczniów szkół wraz z opiekunami  i dorosłych mieszkańców powiatu legionowskiego oraz byłego I Rejonu „Marianowo-Brzozów” VII Obwodu „Obroża” Okręgu Warszawskiego Armii Krajowej do udziału w 15. Konkursie Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach. Oprócz sprawdzonej formuły mamy niespodziankę - w ramach Konkursu ogłaszamy nową konkurencję polegającą na nagraniu krótkiego filmu.  Z uwagi na przypadającą w przyszłym roku 80. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego tym razem nagrody będą wyższe.

Więcej informacji można znaleźć w załączonych poniżej dokumentach - regulaminie i załącznikach. Organizatorami Konkursu są: Stowarzyszenie Zespół Ochrony Pamięci Armii Krajowej „Brzozów” w Legionowie,  Muzeum Historyczne w Legionowie oraz Powiat Legionowski.

Regulamin XV edycji Konkursu AK

Załączniki do regulaminu XV edycji Konkursu AK