Bajkowy konkurs
20 listopada 2023
Bajkowy konkurs

Za nami XV edycja konkursu Zdrowie w Bajce, która w tym roku przebiegła pod hasłem „Nie rozmawiam z nieznajomym”.

Teatralne interpretacje tegorocznego tematu można było oglądać 14 i 17 listopada. Na scenie w legionowskim ratuszu zaprezentowały się reprezentacje przedszkoli, zerówek oraz młodszych klas szkół podstawowych. Jury stanęło przed niełatwym wyborem, bowiem w konkursie udział wzięło aż 25 drużyn, które przygotowały barwne, pouczające występy, opowiadając, jakie zagrożenia czają się w kontaktach z obcymi osobami. Najciekawsze scenariusze oraz występy zostały nagrodzone.

Organizatorem konkursu jest Powiat Legionowski przy wsparciu Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legionowie.

Poniżej preznetujemy laureatów Konkursy,a wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Wystepy 14 listopada 2023 r.

Kategoria: Przedszkolaki 5-6 lat

I miejsce - Przedszkole "Leśna Akademia" z Woli Kiełpińskiej
II miejsce - Przedszkole Miejskie nr 6 "Tęczowa Szóstka" w Legionowie
III miejsce - Przedszkole Samorządowe im. Krasnala Hałabały w Serocku

Występy 17 listopada 2023 r.

Kategoria: Przedszkolaki 3-4 lata

Ex aequo