Konkurs plastyczny „Moje prawa, moje obowiązki”
29 października 2020
Konkurs plastyczny „Moje prawa, moje obowiązki”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie pn. „Moje prawa, moje obowiązki”, który jest adresowany do dzieci i młodzieży mieszkających lub uczących się w powiecie legionowskim.

Zadanie polega na wykonaniu pracy zgodnej z powyższą tematyką w dowolnej technice plastycznej, z użyciem dowolnych materiałów.

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych:

• 1-3 klasa szkoły podstawowej
  • 4-6 klasa szkoły podstawowej
  • 7- 8 klasa szkoły podstawowej

Pracę należydostarczyć do  siedziby organizatora, do Biuro Obsługi Klienta – Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. gen. Władysława Sikorskiego 11 wraz z załączonym formularzem zgłoszeniowym oraz oświadczeniem (załącznik nr 1 oraz załącznik nr 2 do regulaminu)  w terminie do 15 listopada 2020 r.

Celem konkursu jest szczerzenie wiedzy z zakresu prawa oraz uzmysłowienie uczniom jakie są ich obowiązki i przywileje. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym regulaminie.

Karta zgłoszeniowa

Pliki do pobrania: