Większe środki na lewoskręt
28 czerwca 2019
Większe środki na lewoskręt

Ósmy przetarg, który miał wyłonić wykonawcę przebudowy lewoskrętu z ul. Sobieskiego w ul. Warszawską w Legionowie, nie doczekał się rozstrzygnięcia. W związku z tym, podczas czerwcowej sesji Rady Powiatu, radni przegłosowali uchwałę w sprawie zwiększenia o 160 tys. zł kwoty zamówienia na realizację tej inwestycji.

Powiat Legionowski chce wydłużyć do wysokości ul. Norwida lewoskręt z ulicy Jana III Sobieskiego w ulicę Warszawską w Legionowie. Zadanie planowane było na rok 2018, ale kolejne ogłaszane przetargi pozostawały nierozstrzygnięte z uwagi na oferty, których wartość znacznie przewyższała założone w budżecie środki. Inwestycja jest ważna zarówno dla mieszkańców, jak i dla władz Powiatu, w związku z tym zaplanowano zwiększenie wartości zamówienia o kwotę 160 tys. zł.