Piknik w rytmie disco
25 września 2023
Piknik w rytmie disco

Już po raz piętnasty Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie zaprosiło do wspólnej zabawy rodziny zastępcze z powiatu legionowskiego, podopiecznych Domu Dziecka w Chotomowie oraz z placówki „Mundek” z Chotomowa.

Piknik odbył się 23 września na terenie przy Powiatowym Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku. W tym roku hasło wydarzenia brzmiało "Jak za dawnych lat”, a organizatorzy z sentymentem zerkali w lata 80’. Zarówno animacje, jak i muzyka nawiązywały do stylistyki tamtego okresu. Nie zabrakło konkursów z nagrodami, zabaw dla młodszych i starszych oraz poczęstunku. Był to czas relaksu dla tych, którzy swoje serca otworzyli dla dzieci w trudnej sytuacji rodzinnej i okazja do rozmów i wymiany doświadczeń.

Przypominamy, że PCPR cały czas prowadzi nabór kandydatów na rodziny zastępcze. Osoby, które chciałyby podjąć się pomocy dzieciom pozbawionym czasowo lub trwale opieki rodzicielskiej, zapraszamy do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie, ul. gen. W. Sikorskiego 11, tel.: 22 76 40 140.