31 sierpnia 2007

Inwestycja Powiatu Legionowskiego

Tytuł: Budowa Hali Sportowej przy Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku
Stan: Inwestycja zakończona
Wartość: 4 234 500 zł
Firma: Przedsiebiorstwo Budowlano-Handlowe "REMEX", ul. Grobelnego 2, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Daty: Rozpoczęcia: 07.09.2005
Zakończenia: 31.08.2007
Opis: Inwestycję podzielono na trzy etapy.
I etap obejmował stan surowy otwarty (roboty przygotowawcze, ziemne, ławy i ściany fundamentowe, konstrukcja parteru i piętra, konstrukcja i pokrycie dachu, ścianki działowe).

II etap - wykonane zostały instalacje wewnętrzne i zewnętrzne (c.o, wodno-kanalizayjna, wentylacja, modernizacja kotłowni, c.o, elektryczna), montaż stolarki okiennej.

III etap - roboty wykończeniowe (podłogi i posadzki , tynki, roboty malarskie), zagospodarowanie terenu oraz wyposażenie hali w sprzęt sportowy.

W TRAKCIE
{gallery}powiat2/pliki/inwestycje/2007/inw002/wtrakcie{/gallery}