Rejsy wycieczkowe
MENU
  Rejsy wycieczkowe

  Rejsy wycieczkowe

  Wiosną i latem po Jeziorze Zegrzyńskim oraz Bugu i Narwi poruszają się pasażerskie łodzie turystyczne. Zarówno przy Dzikiej Plaży w Nieporęcie, jak i przy plaży miejskiej w Seroc­ku można wsiąść na pokład i roz­koszować się widokami, spędzając przyjemne chwile podczas rejsu. Jest to doskonała forma relaksu i wypoczynku na łonie przyrody. Doskonale sprawdzi się także podczas imprez okolicznościowych, integracyjnych, szkoleniowych oraz rekreacyjnych wycieczek dla dzieci i młodzieży lub wieczorów panieńskich i kawalerskich. Niektóre z łodzi pływają w ramach  cyklicznych rejsów, a informacji o tym należy szukać na stronach internetowych przewoźników.

  Laguna Rejsy Dla Ciebie
  tel. 608 520 090
  rezerwacje@rejsydlaciebie.pl 
  www.rejsydlaciebie.pl 

  Jagodowy Ryś
  tel. 606 480 890
  info@jagodowyrys.pl
  www.jagodowyrys.pl

  Albatros
  tel. 798 795 266 (kapitan)
  tel. 601 221 313 (armator)
  dyrektor@zeglugamazowiecka.pl
  www.zeglugamazowiecka.pl

  W sezonie letnim, w weekendy po Bugu i Narwi pływają katamarany pasażerskie. Jednorazowo katamaran może zabrać 12 pasażerów i 8 rowerów, zapewniając przeprawy na oba brzegi rzek. W ten sposób powstało szybkie połączenie Serocka z sąsiadującymi gminami (Dąbrówka, Somianka, Wyszków) na przystankach: Serock, Cupel, Arciechów, Popowo, Kuligów oraz pojawiła się możliwość skorzystania z urokliwych szlaków rowerowych na tym terenie i licznych atrakcji (polecamy wizytę w skansenie w Kuligowie).

  Albatros
  tel. 798 795 266 (kapitan)
  tel. 601 221 313 (armator)
  dyrektor@zeglugamazowiecka.pl
  www.zeglugamazowiecka.pl

  Obserwator "Fundacja OZR"
  tel. 606608562
   
   

  Dłuższą wyprawę oferują Warszawskie Linie Turystyczne - statek „Zefir” kursuje spod Zamku Kró­lewskiego w Warszawie do Seroc­ka i z powrotem. Bilety można kupić w Punkcie Obsługi Pasażerów przy Dworcu Wileńskim w Warszawie oraz na www.bilety24.pl.