Aplikacja mobilna
MENU
Informacja „na kliknięcie”!

Informacja „na kliknięcie”!

Bezpłatna aplikacja jest zbiorem informacji przydatnych osobom wypoczywającym w regionie malowniczego Jeziora Zegrzyńskiego – największego akwenu wodnego na Mazowszu, połączonego z Warszawą Kanałem Żerańskim.

Jest propozycją zarówno dla przyjezdnych, jak i mieszkańców regionu. Znajdziemy w niej najciekawsze atrakcje, zabytki, informacje historyczne i bogaty kalendarz wydarzeń kulturalno-rozrywkowych odbywających się w okolicy. Już dziś pobierz ją ze sklepu Google Play lub AppStore wpisując „Powiat Legionowski”.                     

Absolutnie unikalnym narzędziem, jakie oferuje aplikacja, jest mapa dla żeglarzy z wbudowanym alertem, ostrzegającym przed podwodnymi przeszkodami i pokazująca głębokość zbiornika w danym miejscu. Dodatkowym jej atutem są trasy rowerowe i piesze oraz obszerna baza gastronomiczno-noclegowa. Ważną funkcją aplikacji jest moduł rozkładów jazdy autobusów i pociągów.

Aplikacja powstała na zlecenie Starostwa Powiatowego w Legionowie (ul. gen. Władysława Sikorskiego 11, telefon: 22 7640 100) i została sfinansowana ze środków Powiatu Legionowskiego. Sugestie związane z aplikacją prosimy kierować do Wydziału Kultury i Promocji na adres e-mail: promocja@powiat-legionowski.pl