Skład Rady Powiatu w Legionowie kadencji 2018-2023
MENU
  • Bednarek Aleksandra

    Aleksandra Bednarek

    E-mail:

    ola.bednarek@insenssion.com

  • Borkowska Agnieszka

    Agnieszka Borkowska

    Tel.  733 596 840

    E-mail: agab68@op.pl

     

  • Choroś Piotr

    Piotr Choroś

    E-mail: piotr.choros4@wp.pl

  • Cichocki Przemysław

    Przemysław Cichocki

    Członek Zarządu Powiatu w Legionowie

    Tel. 660 541 788

    E-mail: p.cichocki@powiat-legionowski.pl

  • Durka Zenon

    Zenon Durka

    tel. 503 172 484

  • Gajewska Anna

    Anna Gajewska

    tel. 606 492 985

    E-mail:
    a.gajewska@radapowiatu.legionowski.pl

  • Garbaczewski Zbigniew

    Zbigniew Garbaczewski

    tel. 509 331 222

    E-mail:
    zbigniew.garbaczewski@gmail.com

  • Kado Mirosław

    Mirosław Kado

    Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Legionowie

    tel. 602 237 021

  • Kobrzyński Michał

    Michał Kobrzyński

    tel. 502 186 125

    E-mail:
    tlove@poczta.onet.pl

  • Kownacka Izabela

    Izabela Kownacka

    E-mail: guernica79@o2.pl

  • Kubalski Grzegorz

    Grzegorz Kubalski

    Członek Zarządu Powiatu w Legionowie

    E-mail: g.kubalski@powiat-legionowski.pl

  • Kuska Zenon

    Zenon Kuska

  • Michalski Konrad

    Konrad Michalski

    Wicestarosta Legionowski

    Tel. 22 7640 419

    E-mail: wicestarosta@konradmichalski.pl 

  • Powała Agnieszka

    Agnieszka Powała

    tel. 504 015 658

    E-mail:
    agnieszkapowala3@gmail.com

  • Smuniewski Leszek

    Leszek Smuniewski

    Przewodniczący Rady Powiatu w Legionowie

    E-mail: l.smuniewski@radapowiatu.legionowski.pl

  • Sokolnicki Sylwester

    Sylwester Sokolnicki

    Starosta Legionowski

    Tel. 22 7640 404

    E-mail: sekretariat@powiat-legionowski.pl

  • Stankiewicz Artur

    Artur Stankiewicz

    Członek Zarządu Powiatu w Legionowie

    Tel. 22 7640 419

    E-mail: a.stankiewicz@powiat-legionowski.pl

  • Szczepański Jacek

    dr hab. Jacek Emil Szczepański

    E-mail:

    jacekszczepanski@interia.pl

  • Śledziewski Mariusz

    Mariusz Śledziewski

    E-mail: mariusz.sledziewski@poczta.onet.pl

  • Talarski Tomasz

    Tomasz Talarski

    tel. 508 086 610

    E-mail:
    tomasz.talarski@me.com

  • Wróbel Robert

    Robert Wróbel

    Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Legionowie

    E-mail: wrobels@poczta.fm

  • Zbroch Grzegorz

    Grzegorz Zbroch

    Tel. 516 171 913

    E-mail: zpuhzbroch@vp.pl