Aktualności/ogłoszenia Wydziału Komunikacji

19 lipca 2018
Wyniki analizy statystycznej zdawalności osób szkolonych odbywających szkolenie w ośrodkach szkolenia kierowców w roku 2017 r., wpisanych do rejestru działalności regulowanej prowadzonego przez Staros...
22 września 2017
Prawo o ruchu drogowym nakłada na powiaty obowiązek usuwania pojazdów z dróg oraz prowadzenie parkingu strzeżonego dla pojazdów usuniętych.
1 września 2017
Od dziś do końca października rusza bezpłatna wymiana dowodów rejestracyjnych i praw jazdy dla mieszkańców Chotomowa w związku ze zmianą nazw ulic w gminie Jabłonna.
20 kwietnia 2016
Przebudowany wydział komunikacji starostwa został uroczyście oddany do użytku mieszkańcom powiatu legionowskiego. Remont kosztował niemal 465 tys. zł.
24 lutego 2015
Od 1 stycznia 2015 roku weszły w życie przepisy, w myśl których kandydat na kierowcę nie ma obowiązku uczestniczenia w zajęciach teoretycznych w Ośrodku Szkolenia Kierowców.
11 lipca 2014
Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Legionowie udostępnił klientom możliwość wnoszenia opłat za pomocą kart płatniczych.