Polityka prywatności
MENU

Polityka prywatności Serwisu www.powiat-legionowski.pl

Wszelkie prawa do zawartości Serwisu Powiatu Legionowskiego – Starostwa Powiatowego w Legionowie (zwanego dalej Powiatem Legionowskim) www.powiat-legionowski.pl (zwanego dalej: Serwisem) są zastrzeżone.

Użytkownicy Serwisu mają prawo do pobierania i drukowania zamieszczonych na nim całych stron bądź ich fragmentów pod warunkiem poszanowania praw autorskich oraz praw wynikających z rejestracji znaków należących do Powiatu Legionowskiego.

Wykorzystywanie w całości bądź w części materiałów zamieszczonych  w Serwisie, które są autorstwa Powiatu Legionowskiego jest dopuszczalne pod warunkiem podania źródła informacji (adres strony Serwisu, data odwołania się do informacji), natomiast korzystanie z materiałów umieszczonych na stronie Serwisu, które nie są autorstwa Powiatu Legionowskiego wymaga uzyskania zgody autora takiej informacji.

Strona Serwisu zawiera odnośniki do innych stron internetowych, za których treść oraz zawartość Powiat Legionowski nie odpowiada.

Redakcja Serwisu gromadzi numery IP komputerów w logach dostępowych. Gromadzone dane wykorzystywane dane są wyłącznie w celach statystycznych.

Serwis korzysta z pliku tekstowego „cookies” wyłącznie dla funkcji związanych z personalizacją oraz zapamiętywaniem preferencji użytkownika, które zapisywane są na dysku komputera osoby odwiedzającej serwis. Z komputera użytkownika nie są pobierane jakiekolwiek informacje.

Wszelkie pytania dotyczące Polityki prywatności proszę kierować do Redakcji serwisu na adres: promocja@powiat-legionowski.pl.