11 lipca 2014
Szybsza komunikacja

Znacznie mniej czasu w Wydziale Komunikacji spędzą klienci posługujący się bankowymi kartami płatniczymi.

Dzisiaj, 11 lipca, Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Legionowie udostępnił klientom możliwość wnoszenia opłat za pomocą kart płatniczych. W okienkach przyjmujących wpłaty pojawiły się terminale płatnicze. W przypadku osób posługujących się kartami bankowymi udogodnienie to znacznie skraca czas obsługi.

Oczywiście klienci nie chcący używać kart płatniczych nadal mogą korzystać z dotychczasowego sposobu wnoszenia opłat – dokonywania ich w okienku banku. Ponieważ jednak ta metoda w wielu przypadkach wzbudzała kontrowersje, Starostwo odpowiedziało na prośby osób korzystających z usług Wydziału Komunikacji, posługujących się kartami płatniczymi.