Aktualności

20 sierpnia 2019
Starostwo Powiatowe w Legionowie zaprasza mieszkańców powiatu do odbioru bezpłatnych „Kopert Życia”, które w przypadku nagłego zachorowania są istotną pomocą dla ratowników medycznych.
Czytaj całość
19 sierpnia 2019
Tego lata kulturalne serce powiatu biło w Jabłonnie. To za sprawą trwającego w lipcu i sierpniu festiwalu „Kultura z Pałacem w tle”, którego współorganizatorem był Powiat Legionowski.
Czytaj całość
19 sierpnia 2019
Blisko 250 kolarzy wzięło dział w 68. Centralnym Zlocie Turystów Kolarzy PTTK w Modlinie. Wydarzeniu patronował starosta legionowski Robert Wróbel.
Czytaj całość
19 sierpnia 2019
Towarzystwo Przyjaciół Legionowa (TPL) we współpracy z Powiatem Legionowskim zorganizowało 17 sierpnia br. Patriotyczny Rajd Rowerowy z Legionowa do Wólki Radzymińskiej, który był hołdem złożonym boha...
Czytaj całość
16 sierpnia 2019
Trwa V Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej Powiatu Legionowskiego. W tym roku koncerty odbywają się pod hasłem: Carpe Musicam! – Ciesz się muzyką!
Czytaj całość
12 sierpnia 2019
Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie przygotowała kilka ciekawych propozycji na wakacje. Wśród nich „Kwiatowy Spontan” i „Wędrujące Czytanie”
Czytaj całość
12 sierpnia 2019
Modernizacja Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Legionowo" przy ul. Sowińskiego 4 to jedno z największych przedsięwzięć inwestycyjnych Powiatu Legionowskiego w tym roku. Z początkiem lipca na b...
Czytaj całość
9 sierpnia 2019
Trwa postępowanie przetargowe, mające na celu wyłonienie wykonawcy, który przeprowadzi prace termoizolacyjne oraz dostosuje budynek DPS „Kombatant” do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych. Na tę...
Czytaj całość
2 sierpnia 2019
1 sierpnia, we wszystkich gminach powiatu legionowskiego, odbyły się uroczyste obchody 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
Czytaj całość
2 sierpnia 2019
Dziś starosta legionowski Robert Wróbel w obecności przedstawicieli inwestora Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka i dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego (WIM) gen. dyw. prof. dr. hab. G...
Czytaj całość