Zdjęcie wykonane podczas sesji Rady Powiatu w sali konferencyjnej legionowskiego ratusza. Grupa osób pozuje na tle ścianki promocyjnej Powiatu Legionowskiego. Osoby trzymają w rekach dyplomy oraz róże.
28 sierpnia 2024
Awanse wręczone

Podczas sierpniowej sesji Rady Powiatu w Legionowie 8 nauczycieli ze szkół, dla których Powiat Legionowski jest organem prowadzącym, odebrało z rąk starosty legionowskiego Romana Smogorzewskiego i przewodniczącego Rady Powiatu Tomasza Talarskiego akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Serdecznie gratulujemy Piotrowi Dzięgielowi z LO im. Marii Konopnickiej w Legionowie, Grzegorzowi Kowalczykowi z LO im. Marii Konopnickiej w Legionowie, Jakubowi Marcinkowskiemu z LO im. Marii Konopnickiej w Legionowie, Monice Chowańskiej z PZSP im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie, Danielowi Obrębskiemu z PZSP im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie, Sebastianowi Werelichowi z PZSP im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku, Monice Sołtysiak z PZSiPS w Legionowie, Martynie Pałaszewskiej z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Legionowie oraz Małgorzacie Sendule z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Legionowie.