Bożonarodzeniowy Kiermasz i Koncert Kolęd
4 grudnia 2023
Bożonarodzeniowy Kiermasz i Koncert Kolęd

Fundacja „Promień Słońca”, Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Legionowie zapraszają na Koncert Kolęd i Świąteczny Kiermasz pod patronatem Starosty Legionowskiego i Prezydenta Miasta Legionowo, które odbędą się w czwartek, 21 grudnia 2023 r. w ratuszu miejskim w Legionowie.

Na stoiskach znajdą się ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów obu placówek współorganizujących oraz dary serca od osób prywatnych i instytucji. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na  warsztaty terapeutyczne, wycieczki, wydarzenia sportowe dla uczniów Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie - podopiecznych fundacji.