Droga w Karolinie oficjalnie otwarta
28 czerwca 2022
Droga w Karolinie oficjalnie otwarta

Uroczyste otwarcie przebudowanej drogi nr 1807W w Karolinie nastąpiło 28 czerwca. Przedstawiciele Powiatu Legionowskiego, Gminy Serock oraz mieszkańcy spotkali się na miejscu inwestycji.

Od połowy marca trwały prace na 1,4-kilometrowym odcinku drogi nr 1807W (ul. Promyka) w gminie Serock, od skrzyżowania z drogą krajową nr 61 do skrzyżowania z ul. Prostą. Droga zyskała nową, wzmocnioną, poszerzoną jezdnię, odwodnienia oraz chodnik dla pieszych, przebudowano również zjazdy na posesje. Koszt inwestycji to 2 869 061,13 zł, w tym wkład Gminy Serock w kwocie 252 150,00 zł, który przeznaczony został na oświetlenie drogowe LED.

W latach ubiegłych Powiat przebudował odcinki drogi od ul. Promyka do DK 62 oraz dalej – do drogi powiatowej nr 1805W (ul. Nasielska). Teraz zakończono remont brakującego odcinka tej trasy.