Elektroniczna rejestracja wizyt na nieodpłatne porady prawne
18 czerwca 2020
Elektroniczna rejestracja wizyt na nieodpłatne porady prawne

Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało witrynę prowadzącą potencjalnych interesantów do kalendarza wizyt nieodpłatnych porad prawnych w powiecie, która umożliwia zapisy na wizytę. Powiat Legionowski aktywował moduł zapisów publicznych w systemie obsługi nieodpłatnych porad prawnych. Po zapisaniu się na wizytę należy oczekiwać na informację zwrotną (e-mail) o terminie, godzinie oraz miejscu udzielenia porady prawnej.
Po   kliknięciu   w   poniższą   grafikę   strona   internetowa   zostanie   przekierowana   do   modułu   zapisów   dla
Powiatu Legionowskiego.

Nadal dostępna jest forma zapisu na nieodpłatne porady prawne za pośrednictwem telefonu - nr 22 764 05 84.

Szczegółowe informacje dotyczące nieodpłatnych porad prawnych w powiecie legionowskim znajdują się pod adresem: www.powiat-legionowski.pl/dla-mieszkancow/nieodplatna-pomoc-prawna.