Kino Otwarte - "Lombard"
10 stycznia 2023
Kino Otwarte - "Lombard"
W imieniu Powiatowej Instytucji Kultury PIK zapraszamy na pierwszy w tym roku seans w Kinie Otwartym.
 
Filmem inaugurującym tegoroczne KINO OTWARTE jest „Lombard” – zdobywca m.in. Grand Prix festiwalu Millennium Docs Against Gravity, „poruszająca i pełna humoru komedia dokumentalna o ludziach, którzy walczą o przetrwanie, pomagając jednocześnie bardziej potrzebującym” (opis dystrybutora).
 
Historia Joli i Wieśka, właścicieli bytomskiego lombardu, pary w życiu i biznesie, a także trójki ich pracowników oraz zwyczajnych-niezwyczajnych klientów zdobyła już szerokie rzesze wielbicieli. Przekonajmy się, czy do nich dołączymy :)
 
Gościem rozmowy po seansie będzie producentka filmu Anna Mazerant.
 
ZAPRASZAMY: 25.01.2023 r. (środa), godz. 19.00, kino Helios w Legionowie (CH Gondola, ul. Piłsudskiego 31c).
 
Bezpłatne WEJŚCIÓWKI na seans (max 2 na osobę) można otrzymać wyłącznie poprzez rezerwację drogą mailową. Zainteresowane osoby prosimy o e-mail zawierający imię i nazwisko* oraz liczbę wejściówek (1 lub 2), wysłany NAJWCZEŚNIEJ w piątek, 13 stycznia 2023 r. o godzinie 12.00 na adres: animacja@pik.legionowski.pl. Zgłoszenia wysłane przed tym czasem nie będą brane pod uwagę. O otrzymaniu wejściówki decyduje data i godzina zgłoszenia. Wejściówki będą dystrybuowane do momentu wyczerpania się ich puli. Rezerwacja wejściówek zostanie potwierdzona mailem zwrotnym. Miejsca na widowni będą przydzielane losowo.
 
Jeden adres e-mail = jedna osoba = max 2 wejściówki
 
Odbiór zarezerwowanych wejściówek będzie możliwy OD 16 DO 24 stycznia 2023 r. w godzinach pracy Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15). Osoba zgłaszająca się po wejściówki będzie proszona o okazanie dowodu tożsamości w celu weryfikacji danych ze zgłoszenia.
 
*Należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS na stronie: www.pik.legionowski.pl.