Kino Otwarte online "Oto my"
6 kwietnia 2021
Kino Otwarte online "Oto my"

Serdecznie zapraszamy na kwietniowy pokaz specjalny w KINIE OTWARTYM online z okazji Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu.

"Oto my" to film drogi o ojcu, Aharonie, i jego dorastającym synu - autystycznym Urim. Opowieść o dojrzewaniu, w tym także dojrzewaniu do zmiany.

 "Chwytający za serce, pogodny, czuły i zaskakujący film wielokrotnie nagradzanego izraelskiego reżysera Nira Bergmana, który znalazł się w oficjalnej selekcji MFF Cannes 2020. Znakomite kreacje aktorskie na długo zapadają w pamięć. Szczególne brawa należą się odtwórcy roli autystycznego syna Noamowi Imberowi, który porywa niczym Dustin Hoffman w „Rain Manie”". (materiały prasowe)

 "Oto my", seans online w ramach X Dni Osób Niepełnosprawnych 2021 Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego, 16 kwietnia 2021 r., godz. 20.00 (pokaz bezpłatny, obowiązują zapisy)

 Wprowadzenie do wspólnego seansu online przedstawi dziennikarka filmowa Magdalena Felis.

Osoby zainteresowane obejrzeniem filmu prosimy o przesłanie maila o treści: "MY" na adres: animacja@pik.legionowski.pl do 15.04.2021 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. UWAGA: adresy mailowe zapisanych na seans widzów zostaną przekazane operatorowi pokazu - platformie E-Kino Pod Baranami. (Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS: https://pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo.html oraz z Zasadami prywatności platformy E-Kino Pod Baranami: https://www.e-kinopodbaranami.pl/page/privacy/).